Tato politika ochrany osobních údajů vysvětluje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme vaše osobní údaje při návštěvě naší webové stránky.

Hodnoty zadané do kalkulačky

Kalkulačka váženého a aritmetického průměru známek nikam neodesílá vaše hodnoty, všechny výpočty probíhají pouze na vašem počítači. Vaše výpočty neukládáme na žádných serverech.

Sběr chyb pomocí služby Sentry.io

Pro zajištění nejvyšší kvality našich služeb a rychlé odstraňování technických problémů využíváme službu Sentry.io k logování chybových hlášek. Tato služba nám umožňuje automaticky reportovat a sledovat technické chyby, které by mohly ovlivnit vaše uživatelské zkušenosti. Při zaznamenávání těchto chyb se může Sentry.io sbírat technické informace jako je verze operačního systému, verze internetového prohlížeče, typ zařízení, IP adresa, atd. Avšak všechny tyto údaje jsou anonymizovány a zpracovávány s nejvyšším respektem k vašemu soukromí, v souladu s platnými právními předpisy. Více o tom jaké informace Sentry.io sbírá a jak s nimi nakládá se můžete dozvědět zde: https://sentry.io/privacy/.

Analytika na našem webu

Pro analýzu návštěvnosti našeho webu využíváme službu Plausible.io. Jedná se o moderní analytický nástroj, který klade důraz na soukromí našich uživatelů. Výhodou tohoto nástroje je, že je hostován na serverech nacházejících se v Evropě, což zajišťuje dodržování evropských standardů v oblasti ochrany osobních údajů. Důležité je zdůraznit, že pomocí analytiky Plausible.io neshromažďujeme žádné osobní údaje našich návštěvníků. Tento nástroj je navržen tak, aby poskytoval statistiky návštěvnosti bez sledování konkrétních jednotlivců, což znamená, že vaše soukromí je u nás v bezpečí.

Bezpečnost údajů

Implementujeme vhodná bezpečnostní opatření na ochranu před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením vašich osobních údajů.

Změny v této politice ochrany osobních údajů

Vyhradzujeme si právo kdykoliv aktualizovat nebo změnit tuto politiku ochrany osobních údajů. Všechny změny budou zveřejněny na této stránce spolu s datem úpravy.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně této politiky ochrany osobních údajů, kontaktujte nás na vocelka.p@gmail.com

Nyní už víte o ochraně osobních údajů všechno. Zpět na výpočet průměru.